REKLAMA

Waldemar Paluch: Bycie jarosławianinem staje się wartością i powodem do dumy Jarosław112.pl

|

Waldemar Paluch: Bycie jarosławianinem staje się wartością i powodem do dumy Jarosław112.pl

JAROSŁAW. W ostatnich latach na Podkarpaciu obserwujemy pewnego rodzaju renesans miast miasteczek, które kiedyś będące w cieniu tych większych bardziej znanych dziś wykorzystują swój potencjał historyczny, kulturalny, krajobrazowy i zaskakują turystów, przy jednoczesnym podnoszeniu komfortu życia mieszkańców. Takim miastem niewątpliwie jest Jarosław miasto olśnień. Dziś rozmawiamy z włodarzem tego miasta Waldemarem Paluchem, który ujawnia jakie działania wdrożył w mieście, aby osiągnąć imponujące efekty. W wywiadzie pytamy również, o problem wyludniania się miast, w naszym regionie, i sposobnie na zatrzymanie młodych ludzi w ich małych ojczyznach. Jak wyglądają relacje Jarosławia z sąsiednimi gminami i miastami? Czy jest rywalizacja? Czy współpraca? Jak to możliwe że mieszkańcy miasta mogą bezpłatnie korzystać z komunikacji miejskiej? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie  w naszej rozmowie. 

02-03-2024

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.