REKLAMA

MIKLICZ: Będziemy stawiać na Sanoczan! Nie na osoby z zewnątrz (VIDEO, FOTO)

|

MIKLICZ: Będziemy stawiać na Sanoczan! Nie na osoby z zewnątrz (VIDEO, FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Demokraci Ziemi Sanockiej zorganizowali konferencję prasową, podczas której przedstawicieli swojego kandydata na burmistrza Sanoka. Jak informowaliśmy już wcześniej, będzie nim Sławomir Miklicz, były wicemarszałek województwa podkarpackiego i były przewodniczący podkarpackiego sejmiku. – Chcemy uśmiechniętego Sanoka! Będziemy stawiać na naszych mieszkańców, nie będzie zatrudniania ludzi z Warszawy, Kielc, Jarosławia czy Rzeszowa – powiedział Sławomir Miklicz. Zapraszamy do obejrzenia NASZEGO MATERIAŁU VIDEO.


foto: Bartosz Frączek

Demokraci Ziemi Sanockiej zorganizowali konferencję prasową, podczas której przedstawicieli swojego kandydata na burmistrza Sanoka. Został nim Sławomir Miklicz, były wicemarszałek województwa podkarpackiego i były przewodniczący podkarpackiego sejmiku, obecnie radny Rady Miasta Sanoka. Podczas swojego wystąpienia zaprezentował główne założenia programowe, choć jak przyznał cały program i jego szczegóły zostaną przedstawione 15 marca, podczas konwencji wyborczej.

Do walki o fotel burmistrza, Sławomir Miklicz przystępuje ze swoją drużyną. Kandydaci Demokratów Ziemi Sanockiej powalczą o stanowiska miejskich radnych. Jak słyszymy od przedstawicieli komitetu wyborczego Demokratów, nadzieje na poprawę sytuacji w Sanoku wiązane są również z gruntownymi zmianami w radzie miasta.

Przez wszystkie przypadki odmieniane było również słowo współpraca.

Przypomnijmy, że wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.

WIĘCEJ W NASZYM MATERIALE VIDEO.


grafika poglądowa

ZOBACZ ZAPIS VIDEO WYDARZENIA – GŁÓWNA CZEŚĆ

PEŁNY ZAPIS KONFERENCJI NA NASZYM FACEBOOKU – KLIKNIJ

02-03-2024

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.