REKLAMA

SANOK: Ludowcy i Demokraci razem! Zjednoczone siły w wyborach samorządowych (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. We wtorek, 19 marca br. na sanockim Rynku odbyła się konferencja prasowa Polskiego Stronnictwa Ludowego i Demokratów Ziemi Sanockiej, którzy stworzyli wspólne listy w wyborach samorządowych do Rady Powiatu Sanockiego. 

Chcemy przedstawić nie tylko personalia, ale przede wszystkim program – rozpoczął konferencję prasową Dariusz Sobieraj, społeczny doradca Ministra Obrony Narodowej i lider koalicyjnej listy Trzeciej Drogi do Sejmiku Województwa Podkarpackiego. 

To samorząd jest najważniejszy, to samorządowcy są najbliżej obywatela, to samorządowcy będą tworzyć zręby przyszłej obrony cywilnej. Dlatego my tworząc wspólny komitet z Demokratami chcemy wziąć odpowiedzialność za powiat sanocki. Chcemy wygrać te wybory – kontynuował. 

Zaprezentowano także obecne podczas konferencji, kandydatki do Sejmiku Województwa Podkarpackiego, startujące z listy Koalicji Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni i Polskiego Stronnictwa Ludowego – Dorotę Łukaszyk, Grażynę Borek i Gabrielę Bałut

Koalicja, na urząd burmistrza Sanoka poparła kandydaturę Sławomira Miklicza. – Jest mi niezwykle miło, że Polskie Stronnictwo Ludowe wspiera moją kandydaturę i widzi we mnie potencjał na burmistrza miasta Sanoka. Ja ze swojej strony zrobię wszystko, aby tego zaufania nie zawieść – mówił Sławomir Miklicz.

Podczas konferencji głos zabierali również inni samorządowcy, m. in. Dorota Łukaszyk, Gabriela Bałut i Grażyna Borek – kandydatki do Sejmiku Województwa Podkarpackiego; Anna Hałas, Wójt Gminy Sanok, kandydująca do Rady Powiatu Sanockiego oraz Sebastian Niżnik, były starosta sanocki, także kandydujący do samorządu powiatowego. Zachęcamy do wysłuchania wypowiedzi w poniższej retransmisji. 

 


20-03-2024

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.