REKLAMA

SANOK. Wystawa Wielkanocna! Wspaniałe rękodzieło, pyszne potrawy! Prezentacja tradycyjnego obrzędu (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

SANOK. Wystawa Wielkanocna! Wspaniałe rękodzieło, pyszne potrawy! Prezentacja tradycyjnego obrzędu (VIDEO, ZDJĘCIA)

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Sala Domu Handlowego w centrum Sanoka po raz kolejny gościła rękodzielników oraz Koła Gospodyń Wiejskich w ramach 28. edycji Wystawy Wielkanocnej. Znów pobity został rekord jeśli chodzi o liczbę wystawców, znów było świątecznie, tradycyjnie i rodzinnie. WIĘCEJ W NASZYM MATERIALE VIDEO.

Rękodzielnicy po raz kolejny udowodnili, że ich wyobraźnia nie zna granic. Oprócz ozdób na święta, można było również zasmakować tradycyjnych wielkanocnych wyrobów. Koła Gospodyń Wiejskich również dołożyły wszelkich starań, aby zainspirować odwiedzających pysznymi pomysłami na Wielkanoc. Wszyscy zgodnie podkreślali, że tradycyjna już wystawa to coś więcej niż tylko kiermasz.

Wystawa Wielkanocna potrwa do 22 marca. W środę można ją odwiedzać w godzinach 9:00-17:00, w czwartek od 9:00 do 15:00.

WIĘCEJ W NASZYM MATERIALE VIDEO.

grafika poglądowa

foto w galerii: Gmina Sanok


20-03-2024

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.