REKLAMA

SANOK: Ruszyła zbiórka prac, przedmiotów, gadżetów na aukcje WOŚP!

SANOK. Już w grudniu wystartują aukcje Allegro WOŚP. Swoje prace tradycyjnie zadeklarowali artyści i rękodzielnicy. Będzie też można wylicytować m.in. gadżety sportowe, związane z WOŚP oraz zdjęcie i grafikę Zdzisława Beksińskiego podarowaną przez Muzeum Historyczne w Sanoku.

Gorąco zachęcamy wszystkich, którzy mają ochotę wesprzeć WOŚP i podarować nam coś na aukcję – przedmiot lub usługę, prosimy o kontakt z naszym Sztabem pod adresem sztab.sanok@gmail.com. W ubiegłym roku dzięki wsparciu darczyńców wystawiliśmy ponad sto aukcji – mówi Wacław Borowy koordynator aukcji w Bieszczadzkim Sztabie WOŚP.

Do 23 grudnia 2023 r. w siedzibie Urzędu Gminy w Sanoku, ul. Kościuszki 23, w pokoju nr 502, zbierane będą gadżety na licytacje. Darczyńców zapraszamy w dni powszednie w godzinach 8.00 – 15.00 lub do kontaktu mailowego.

Przy Sztabach prowadzone są aukcje za pośrednictwem serwisu Allegro. Zgłaszając się do naszego Sztabu każdy uzyska pomoc osób doświadczonych w prowadzeniu aukcji oraz możliwość dodatkowej promocji przekazanego przedmiotu, usługi czy jakieś innej atrakcji. – podsumowuje Sebastian Niżnik szef sztabu WOŚP w Sanoku.

Zachęcamy do kontaktu również przez Facebook:

Rekrutacja wolontariuszy dobiegła końca. Z sanockim sztabem będzie kwestować 100 wolontariuszy.

Zapraszamy do współpracy także instytucje oraz firmy.

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 28 stycznia 2024 roku. 24 października ogłoszony został cel 32. Finału WOŚP: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

Mamy nadzieję, że 32 Finał WOŚP-u będziemy mogli świętować hucznie w Sanoku.

materiały nadesłane

27-11-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.