REKLAMA

Zapraszamy na konferencję otwierającą projekt GASZĄ I RATUJĄ

Wójt Gminy Sanok zaprasza na konferencję otwierającą realizację projektu „Gaszą i Ratują – poprawa zdolności reagowania straży pożarnych z gminy Sanok i Sacurova na zagrożenia powodowane zmianami klimatu”.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach Programu INTERREG Polska-Słowacja 2021-2027. Ideą projektu jest przygotowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Sanok i gminy Sacurov do skutecznej walki z zagrożeniami naturalnymi powodowanymi przez zmiany klimatyczne, a także podniesienie ich zdolności bojowych.

Konferencja odbędzie się w dniu 22 marca 2024 r. o godzinie 10:00 w hotelu WIKI SANOK mieszczącego się w Sanoku przy ulicy Stróżowskiej 19.

W programie konferencji oprócz prezentacji dotyczącej projektu przewidziano wykłady z zakresu szeroko pojętej tematyki ochrony przeciwpożarowej w kontekście występujących zmian klimatycznych.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie się do dnia 20.03.2024 r. przesyłając formularz zgłoszenia na adres: kbialas@gminasanok.pl lub telefonicznie pod numerem 13 46 56 580 (prosząc o połączenie z Biurem Funduszy Pomocowych i Promocji). 

materiały nadesłane

21-03-2024

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.