REKLAMA

POWIAT SANOCKI: Dachowanie i pożar osobówki! (ZDJĘCIA)

TYRAWA SOLNA / PODKARPACIE. Dziś (17 bm.) około godziny 20:30 służby ratunkowe zostały poinformowane o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Tyrawa Solna. Samochód wjechał do rowu i zaczął się palić. 

kpt. Paweł Giba

– Ze zgłoszenia wynikało, że w pojeździe uwięziona jest 1 osoba, a samochód zaczął się palić. W związku z tym na miejsce zostało zadysponowane 3 zastępy OSP oraz 1 zastęp JRG Sanok. Po przybyciu na miejsce okazało się, że kierowca samodzielnie opuścił pojazd, a pożar został ugaszony przez świadków zdarzenia. Osoba poszkodowana została przekazana Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Następnie prowadziliśmy działania zabezpieczające – informuje kpt. Paweł Giba, oficer prasowy KP PSP w Sanoku.

fot. KP PSP Sanok


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Śmiertelne potrącenie na autostradzie

fot. arch. Policji


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


17-02-2024

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.