REKLAMA

NASZ PATRONAT: Zagrają dla Martynki Posadzkiej

SANOK / PODKARPACIE. Czasami tak niewiele potrzeba, żeby pomóc drugiemu człowiekowi, bo każdy nawet najmniejszy gest, może mieć wielkie znaczenie. W imieniu organizatorów zapraszamy na V CHARYTATYWNY TURNIEJ MIKOŁAJKOWY SHLPN dla MARTYNKI POSADZKIEJ organizowany przez ZS nr 3 i ZS nr 5 w Sanoku.

START:
9 grudnia 2023 r., godz. 8:30 w hali sportowej ZS nr 3 w Sanoku, ul. Stróżowska 16.

W programie:
– Drużynowy Turniej Piłki Halowej o Puchar STAROSTY SANOCKIEGO
– Drużynowy Turniej Rzutów Karnych o Puchar Posła Piotra Uruskiego

W turnieju zagra 9 drużyn, zawodnicy z rocznika 1993 i STARSI!

– STOMET SANOK
– STAL SANOK OLDBOYS
– ORLEN S.A. Oddział PGNiG w Sanoku
– TRAVEL PL
– NAUCZYCIELE ZS3/ZS5
– DRUCZEK SANOK
– TEAM PISAROWCE
– KOLEJARZ ZAGÓRZ
– HARNAŚ SANOK

Podczas Turnieju odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych, zbiórka do puszek i aukcje. Uzyskana pomoc przeznaczona zostanie na wsparcie leczenia 12-letniej Martynki Posadzkiej z Pisarowiec koło Sanoka, podopiecznej Fundacji ISKIERKA. Gościnnie wystąpią gimnastycy z UKS SPARTANIE ZAHUTYŃ, przyjaciele Martynki.

Do wylicytowania będzie m.in. opaska kapitańska z podpisem Kuby Błaszczykowskiego, piłka z podpisami zawodników i szkoleniowców I Drużyny Wisły Kraków, koszulka podpisana przez Joannę Jędrzejczyk, rękodzieła, vouchery podarunkowe, książki z autografami i wiele innych.

O MARTYNCE!
Martynka Posadzka, uczennica SP nr 1 w Sanoku, to trzykrotna mistrzyni świata, wielokrotna mistrzyni Polski i Europy w fitnessie gimnastycznym.
W dniu 9 urodzin, 16.03.2020 r. zdiagnozowano u dziewczynki ostrą białaczkę limfoblastyczną. Po długim leczeniu, walce z przeciwnościami Martynka wróciła do szkoły i treningów. Równo rok temu wystąpiła z przyjaciółmi UKS Spartanie podczas IV Turnieju Mikołajkowego SHLPN, aby pomóc choremu dziecku.

Dzisiaj to ona potrzebuje NASZEJ i PAŃSTWA pomocy, ponieważ czerwcu 2023 r., nastąpiła WZNOWA!!! ostrej białaczki limfoblastycznej. Martynka znowu cierpi, chemioterapia wyniszcza jej organizm, leczenie jest bardzo intensywne powodując odwracalne i nieodwracalne skutki uboczne leczenia. Dziewczynka obecnie przebywa na oddziale onkohematologii Wojewódzkiego Klinicznego Szpitala Nr 2 w Rzeszowie. Jest w trakcie chemioterapii.
Dojazdy do kliniki, zakup leków, środków higienicznych i dezynfekcji, specjalna dieta, rehabilitacje, to tylko część kosztów leczenia znacznie przekraczających budżet rodzinny, które ponoszą jej rodzice.

Wpłaty finansowe można dokonać na konto Fundacji ISKIERKA
Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8
ING Bank Śląski nr konta:
05 1050 0099 6781 1000 1000 0983
tytułem: Darowizna Posadzka Martyna – TURNIEJ SHLPN

lub przez stronę: https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/martyna-posadzka/

Szczegółowy program TURNIEJU
– Drużynowy Turniej Piłki Halowej o Puchar STAROSTY SANOCKIEGO
– Drużynowy Turniej Rzutów Karnych o Puchar Posła na Sejm RP Piotra
– Wybór KRÓLA STRZELCÓW w Drużynowym Turnieju SHLPN – puchar dyrektora ZS nr 5 w Sanoku
– Wybór NAJLEPSZEGO BRAMKARZA w Drużynowym Turnieju SHLPN – puchar dyrektora ZS nr 3 w Sanoku

DRUŻYNY:
– STOMET SANOK
– STAL SANOK OLDBOYS
– ORLEN S.A. Oddział PGNiG w Sanoku
– TRAVEL PL
– NAUCZYCIELE ZS3/ZS5
– DRUCZEK SANOK
– TEAM PISAROWCE
– KOLEJARZ ZAGÓRZ
– HARNAŚ SANOK

Drużynowy Turniej Piłki Halowej

Grupa A
– STOMET SANOK
– HARNAŚ SANOK
– NAUCZYCIELE ZS3/ZS5
– STAL SANOK OLDBOYS

Grupa B
– TRAVEL PL
– TEAM PISAROWCE
– ORLEN S.A. Oddział PGNiG w Sanoku
– KOLEJARZ ZAGÓRZ
– DRUCZEK SANOK

16:30 – 16:40 mecz o 3 miejsce
16:45 – 16:50 FINAŁ Drużynowego Turnieju Rzutów Karnych
17:00 – 17:10 FINAŁ Drużynowego Turnieju Piłki Halowej
17:15 OFICJALNE ZAKOŃCZENIE 

materiał nadesłany 

03-12-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.