REKLAMA

Wypadek w Czaszynie. Zderzenie dwóch pojazdów (ZDJĘCIA)

CZASZYN / POWIAT SANOCKI. Dzisiaj ok. godz. 14.30 w miejscowości Czaszyn doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Nieznane są w tej chwili przyczyny wypadku. Na miejscu są już służby ratownicze, m. in. OSP KSRG Czaszyn, OPS KSRG Tarnawa Górna, JRG Sanok, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz patrol Policji.

Do wypadku doszło na Drodze Wojewódzkiej nr 892. Ze wstępnych informacji dowiadujemy się o jednej poszkodowanej osobie, która poruszała się pojazdem marki Audi. 

Informację o zdarzeniu dyżurny powiatowej komendy PSP w Sanoku otrzymał o godz. 14.30. Ze zgłoszenia wynikało, że w miejscowości Czaszyn doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Po przybyciu na miejsce okazało się, że jedna osoba została poszkodowana – mówi nam kpt. Paweł Giba, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.

fot. OSP Czaszyn

fot. OSP CzaszynInformacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

   

 
22-10-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.