REKLAMA

SANOK: Długo wyczekiwany łącznik został oficjalnie otwarty! (VIDEO, FOTO)

|

SANOK: Długo wyczekiwany łącznik został oficjalnie otwarty! (VIDEO, FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. Nowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 886 w Sanoku, o długości niespełna 1,5 km, 6 października został oficjalnie oddany do użytku. Budowa łącznika obwodnicy Sanoka z rondem Zdzisława Beksińskiego trwała ponad 6 lat i pochłonęła przeszło 44 mln zł. Dzięki finansowaniu z poziomu centralnego, wojewódzkiego i gminnego zadanie szczęśliwie dobiegło końca.

W zakresie inwestycji wybudowano między innymi: wiadukt nad linią kolejową nr 108, drogi dojazdowe, zjazdy, most na dopływem do Płowieckiego Potoku, ścieżki rowerowe stanowiące dojazd do ulic Śródmiejskiej i Śniegowej, przejścia dla zwierząt, oświetlenie uliczne i urządzenia bezpieczeństwa organizacji ruchu.

 


07-10-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.