REKLAMA

SANOK: Już w sobotę „Bieg na Maksa”. Utrudnienia w ruchu

SANOK. Już w najbliższą sobotę, 23 września br. w Sanoku odbędzie się Rodzinny Bieg św. Maksymiliana. Startem i metą biegu będzie plac przy kaplicy św. Maksymiliana w Sanoku (ul. Zagrody 10). Do wyboru będą dwie trasy: 2 lub 5,5 km. Start o godz. 10:30.

W godzinie od 11:00 do 12:00 wystąpią utrudnienia w ruchu samochodowym na ulicach: Cicha, Zagrody, Konarskiego, Stawiska, Pszenna, Kenara, Jasińskiego, Zagumna, Szklana

Zapisy zakończyły się z dniem 20 września 2023 r. Biuro Zawodów będzie otwarte 23 września (tj. w dniu zawodów) w godz. 8.00-9.30 na placu przy plebani (ul. Zagrody 10). Zapisy w Biurze Zawodów możliwe tylko w przypadku wolnych miejsc i nie zamkniętej listy zawodników.

Weryfikacja zawodników, wydawanie pakietów i numerów startowych odbywać się będzie za okazaniem dowodu tożsamości (w wypadku uczniów i studentów, duchownych i służb mundurowych – stosownej legitymacji). W przypadku osób niepełnoletnich wydanie pakietu i udział w biegu będzie możliwe za okazaniem zgody (oświadczenia) opiekuna prawnego w Biurze Zawodów. Numer startowy nie może być scedowany na innego zawodnika pod karą dyskwalifikacji.

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet, na który składają się: okolicznościowy medal na mecie, materiały informacyjne, worek na depozyt, numer startowy + agrafki, chip zwrotny do pomiaru czasu, posiłek regeneracyjny po ukończeniu Biegu, niespodzianka

Więcej informacji oraz regulamin biegu dostępne są na stronie organizatora – maksymilian.przemyska.pl/bieg/

materiały organizatora
fot. zdjęcie poglądowe, archiwum redakcji

21-09-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.