REKLAMA

SANOK: IV Rodzinny „Bieg na Maksa”. Ruszyły zapisy

SANOK. Ruszyły zapisy do IV Biegu Rodzinnego św. Maksymiliana w Sanoku. „Bieg na Maksa” odbędzie się 23 września 2023 r. Początkiem lipca ruszyły zapisy, które potrwają do 20 września. Organizatorem wydarzenia jest Rektorat św. Maksymiliana w Sanoku.

– Nie należy zbytnio martwić się kondycją, jako że przygotowane zostały dwie trasy i dystanse: 2 km dla początkujących sportowców, 5,5 km dla nieco bardziej wprawionych zawodników – mówią organizatorzy. 

Rodzinny Bieg św. Maksymiliana odbędzie się 23 września 2023 roku (sobota) o godz. 10:30. Startem i metą biegu będzie plac przy kaplicy św. Maksymiliana w Sanoku (ul. Zagrody 10). Do wyboru będą dwie trasy: 2 lub 5,5 km. Trasy będą oznakowane i zabezpieczone. 

Warunkiem uczestnictwa jest własnoręczne złożenie podpisu pod oświadczeniem o zdolności do udziału w Biegu na własną odpowiedzialność. Oświadczenie zawiera deklarację, że uczestnik Biegu jest świadomy zagrożeń mogących pojawić się w związku ze startem w Biegu oraz, że jego/jej stan zdrowia pozwala na udział w takich zawodach. W razie jakichkolwiek wątpliwości co do stanu własnego zdrowia i związanej z nim możliwości uczestnictwa w Biegu, zawodnik zobowiązany jest we własnym zakresie zasięgnąć przed startem opinii lekarza. W przypadku osoby niepełnoletniej oświadczenie i zgodę na udział w Biegu podpisuje opiekun prawny zawodnika.

Zawodnicy wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych dla potrzeb wewnętrznych organizatora imprezy, na wykorzystanie ich wizerunku w materiałach reklamowych i informacyjnych oraz na umieszczanie imienia, nazwiska, nazwy szkoły/firmy/klubu, roku urodzenia i miejscowości zamieszkania na publikowanych listach zawodników.

Karta zawodnika niepełnoletniego wraz z oświadczeniem opiekuna będzie dostępna do pobrania – prosimy uzupełnić wszystkie dane z wyjątkiem numeru startowego.

Biuro Zawodów będzie otwarte 23 września (tj. w dniu zawodów) w godz. 8.00-9.30 na placu przy plebani (ul. Zagrody 10).

Zapisy w Biurze Zawodów możliwe tylko w przypadku wolnych miejsc i nie zamkniętej listy zawodników.

Weryfikacja zawodników, wydawanie pakietów i numerów startowych odbywać się będzie za okazaniem dowodu tożsamości (w wypadku uczniów i studentów, duchownych i służb mundurowych – stosownej legitymacji). W przypadku osób niepełnoletnich wydanie pakietu i udział w biegu będzie możliwe za okazaniem zgody (oświadczenia) opiekuna prawnego w Biurze Zawodów. Numer startowy nie może być scedowany na innego zawodnika pod karą dyskwalifikacji.

Zapisy trwają od 1 lipca do 20 września 2023 r.
Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza elektronicznego znajdującego się na stronie internetowej firmy mierzącej czas – TimeKeeper (TUTAJ)

Pierwszeństwo do otrzymania pełnego pakietu startowego mają osoby zweryfikowane przez firmę mierzącą czas!

Wysokość opłaty startowej: 20 zł (pełnoletni zawodnicy), 10 zł (niepełnoletni zawodnicy).

Dzieci poniżej piątego roku życia i dorośli powyżej 65 roku życia, renciści oraz osoby niepełnosprawne zwolnione są z opłaty startowej.

Opłaty należy składać drogą elektroniczną

Każdy uczestnik otrzymuje pakiet, na który składają się:

  • okolicznościowy medal na mecie,
  • materiały informacyjne,
  • worek na depozyt,
  • numer startowy + agrafki,
  • chip zwrotny do pomiaru czasu
  • posiłek regeneracyjny po ukończeniu Biegu
  • niespodzianka

Pełne pakiety gwarantujemy dla 200 zawodników.

Więcej informacji oraz regulamin biegu dostępne są na stronie organizatora – maksymilian.przemyska.pl/bieg/

materiały organizatora
nagłówek – zdjęcie poglądowe pixabay.com

09-07-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.