REKLAMA

Zderzenie z ciągnikiem. Potrącenie rowerzysty przez karetkę (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków drogowych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu brzozowskiego. W miejscowości Wesoła na drodze wojewódzkiej nr 884, kierujący osobowym bmw zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Z kolei w Trześniowie doszło do potrącenia rowerzysty przez karetkę pogotowia ratunkowego.

Zgłoszenie o pierwszym wypadku dyżurny brzozowskiej komendy Policji otrzymał wczoraj około godziny 12.20. W miejscowości Wesoła na drodze wojewódzkiej nr 884, doszło do zderzenia osobowego bmw z ciągnikiem rolniczym. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że pojazdy jechały drogą wojewódzką w tym samym kierunku. Do wypadku doszło w momencie gdy kierujący bmw 32-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego wyprzedzał skręcającego w lewo 70-letniego traktorzystę. Obaj mężczyźni byli trzeźwi, z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala.

Do drugiego zdarzenia doszło około godziny 17.40 w Trześniowie na drodze wojewódzkiej nr 887. Z dotychczasowych wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem uprzywilejowanym – karetką pogotowia, jadąc w kierunku Haczowa, potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. Kierujący jednośladem 58-latek z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Policjanci w obu przypadkach wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia dokładnych okoliczności wypadków.

KPP Brzozów


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Dachowanie busa. Dwie osoby ranne (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-05-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.