REKLAMA

WYWIAD z Janem Pączkiem, Starostą Przemyskim

|

WYWIAD z Janem Pączkiem, Starostą Przemyskim

WYWIAD z Janem Pączkiem, Starostą Przemyskim

17 lat na stanowisku starosty powiatowego. O kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w samorządzie, największych sukcesach i wyzwaniach w starostwie, a także turystyce na Ziemi Przemyskiej rozmawiamy z Janem Pączkiem, Starostą Powiatowym w Przemyślu.

– Najbardziej dumny jestem z ludzi, z zespołu jaki przez ten okres czasu udało mi się zbudować, bo te wszystkie zasługi, to wszystko nie udało by się zrobić bez tych wspaniałych ludzi – mówi z Jan Pączek, Starosta Przemyski.

Rada  Miasta (5)

grafika poglądowa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

WYWIAD Z WICEPREZYDENT RZESZOWA, JOLANTĄ KAŹMIERCZAK!

Rada  Miasta (2)_1

Grafika poglądowa
07-04-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.