REKLAMA

tvKrosno.pl : Miasto oddało 48 mieszkań do użytku (FOTO)

KROSNO / PODKARPACIE. 48 nowych mieszkań, parking, altana, plac zabaw, klub seniora i pierwsza w Krośnie tężnia solankowa. Miasto oddało (28.12.) do użytku nowy blok przy ul. Składowej 6.

Mieszkania przeznaczone są na wynajem, ale również na „wynajem z dojściem do własności” – nową, na krośnieńskim rynku formułę finansowania własnego „M”. W uroczystym otwarciu inwestycji udział wzięli Prezydent Miasta Krosna Piotr Przytocki wraz z Zastępcą Tomaszem Solińskim, Zbigniew Kubit – Przewodniczący Rady Miasta Krosna, wraz z Przewodniczącym Komisji Mieszkaniowej Stanisławem Czają, prezes TBS-PM Sp. z o. o. – Piotr Zawisza, przedstawiciele mieszkańców i zgromadzeni goście.

UM Krosno

 


31-12-2022

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.