REKLAMA

Czy mieszkańców Podkarpacia stać na podwyżki? (VIDEO)

|

Czy mieszkańców Podkarpacia stać na podwyżki? (VIDEO)

PODKARPACIE. Szykuje się gigantyczny wzrost opłat za energię elektryczną. Od 2023 roku za prąd zapłacimy 4-5 razy więcej niż dotychczas. – Czy mieszkańców Podkarpacia stać na takie podwyżki? Przecież to przełoży się na wzrost cen i usług na wszystkich płaszczyznach życia codziennego. O tym mówili m.in. sympatycy Konfederacji, podczas zorganizowanej konferencji prasowej w Krośnie (15 bm.).

konferencja_1

Grafika poglądowa

16-09-2022

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.