REKLAMA

GMINA SANOK KOMENTUJE: Niektóre fakty przedstawione przez Burmistrza są mocno wybiórcze

|

GMINA SANOK KOMENTUJE: Niektóre fakty przedstawione przez Burmistrza są mocno wybiórcze

SANOK / PODKARPACIE. Na profilu społecznościowym i oficjalnej stronie Gminy Sanok pojawiła się animacja komentująca niedawny post Tomasza Matuszewskiego Burmistrza Sanoka. We wspomnianym poście, opierając się na wykresach, włodarz miasta ocenia wzajemne relacje (szczególnie finansowe) Gminy Wiejskiej Sanok i Miasta Sanoka.

Po wyjaśnieniu Gminy Sanok jasno widać, że niektóre fakty przedstawione przez Burmistrza są mocno wybiórcze. Zarzuca się Gminie wiejskiej Sanok zbieranie wysokich opłat od SPGK (które przecież są USTAWOWE!), lecz nie ma choćby słowa o tym, że Gmina wprowadziła bonifikaty, które obniżają koszty SPGK-owi o blisko 900 tys. zł rocznie!

Kolejną sprawą jest czynsz pobierany od SPGK za korzystanie z gminnej sieci wodno-kanalizacyjnej. Sami oceńcie na ile „ZNACZNE” są te opłaty w skali miesiąca czy roku.

Grafika poglądowa

materiały nadesłane

21-02-2022

Zaloguj się aby dodać komentarz


| Logowanie