REKLAMA

Świąteczna niespodzianka od funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei!

SANOK / PODKARPACIE. Funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei z Zagórza przekazali (23 bm.) prezenty świąteczne rodzinie będącej w ciężkiej sytuacji materialnej.

Prezenty trafiły do rodziny wytypowanej przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sanoku.

Zostały one zakupione pod choinkę z własnych dobrowolnych datków finansowych. Dzięki temu zakupiono i przekazano pralkę, niezbędną chemię tj. proszki do prania, płyny do płukania, a także żywność z długim terminem przydatności do spożycia

Przekazując rodzinie prezenty pod choinkę wywołali uśmiech i zadowolenie wśród mieszkańców, a jak twierdzą obdarowanie drugiej osoby jest rzeczą bardzo miłą i przyjemną.

Podobne akcje SOK-iści organizują na Podkarpaciu już szósty rok obdarowując rodziny będące w potrzebie, ale również przy okazji tak wielkiej szczytnej akcji wsparli Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci Nieuleczalnie Chorych w Brzozowie przekazując im pieniądze które zostaną zagospodarowane na środki niezbędne do funkcjonowania domu pomocy.

foto: nadesłaneZOBACZ RÓWNIEŻ:

Miranda Piłaszewicz i Rada Wszechstronnie Zdrowego Żywienia przy Stowarzyszeniu Ochrony Zdrowia Konsumentów / tvPolska.pl

 

28-12-2021

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.