REKLAMA

Będzie remont drogi “na Dolinki” w Załużu

GMINA SANOK / PODKARPACIE. W Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji zatwierdzono wykaz przedsięwzięć o przekazanie środków finansowych z Funduszu Solidarności Unii Europejskiej, zgodnie z którym Gmina Sanok otrzymała wsparcie finansowe w kwocie blisko 190 tys. zł na realizację zadania pn. “Remont drogi “na Dolinki”. 

Anna Hałas

– Po powodzi w czerwcu 2020 roku zgłosiliśmy do pani wojewody trzy zadania. Droga na Dolinki była pierwszą na tej liście, bo była najbardziej zniszczona. Przy drodze znajdują się cztery domy mieszkalne i trzy domki letniskowe. Cała droga ma długość 1670 metrów, więc jest to znaczny odcinek. Termin do zrealizowania zadania i wydatkowania  środków mamy ustalony do lutego 2022 roku, więc na pewno zdążymy z realizacją – wyjaśnia Anna Hałas, wójt gminy Sanok. 

Środki z Funduszu zostaną przeznaczone na przywrócenie stanu technicznego drogi sprzed powodzi. W najbliższym czasie planowane jest ogłoszenie przetargu na realizację niniejszego zadania.

red.
foto: archiwum UG Sanok

17-04-2021

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.