REKLAMA

POSZERZENIE SANOKA: Czy gra toczy się tylko o Trepczę? (VIDEO)

|

POSZERZENIE SANOKA: Czy gra toczy się tylko o Trepczę? (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Cały czas przysłuchujemy się Państwa opiniom, dotyczącym planowanego poszerzenia granic administracyjnych Sanoka o 10 sołectw. 9 miejscowości gminy wiejskiej Sanok oraz Zahutynia z Gminy Zagórz. O komentarz poprosiliśmy radnych powiatowych.

Według Stanisława Lewickiego mieszkańca Trepczy, gra tak na prawdę, toczy się tylko o tę miejscowość. Radna Marta Myćka podkreśla z kolei, że zabrakło prawdziwych konsultacji oraz konkretnych propozycji dla mieszkańców gminy, wynikających z poszerszenienia granic Sanoka.

Grafika poglądowa /archiwum redakcji (2)


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wyniki konsultacji: przewodniczący zadowolony, koalicjanci milczą, a opozycja krytykuje

Komentarz wójt gminy Sanok dotyczący konsultacji społecznych w Sanoku (VIDEO)

05-03-2021

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.