W środę, 10 września, o godz. 17:30 w Wiejskim Domu Kultury w Lisznej odbędzie się spotkanie poświęcone zmianom klimatu oraz rosnącemu zagrożeniu pożarowemu. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców oraz osób zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa i ochrony środowiska także spoza Lisznej.
W programie:
prelekcja strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Sanoku,
symulacja gaszenia pożaru w wirtualnej rzeczywistości – uczestnicy będą mogli skorzystać ze specjalnych gogli VR,
praktyczna wiedza i wskazówki – jak chronić siebie, rodzinę i dobytek przed skutkami pożarów.
Spotkanie potrwa około 1,5–2 godziny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Osoby zainteresowane mogą jednak zgłosić swój udział mailowo pod adresami: kbialas@gminasanok.pl, promocja@gminasanok.pl, mkoczera@gminasanok.pl, aciepluch@gminasanok.pl, , bądź telefonicznie pod numerem 13 42 55 605.
otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.