REKLAMA

Policjanci poszukują właściciela psów

Brzozowscy policjanci poszukują właściciela psów, które zostały odnalezione wczoraj na terenie leśnym pomiędzy Izdebkami a Przysietnicą. Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat właściciela znalezionych zwierząt proszone są o kontakt telefoniczny.

Wczoraj, w godzinach popołudniowych na terenie powiatu brzozowskiego zostały odnalezione dwa psy, prawdopodobnie rasy golden retriver. Zwierzęta błąkały się na terenie leśnym, pomiędzy Izdebkami a Przysietnicą.

Brzozowscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia właściciela zwierząt. Wszystkie osoby posiadające wiedzę w tym zakresie lub informacje mogące przyczynić się do jego ustalenia, proszone są o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie lub kontakt telefoniczny (całodobowo) 47 82 91 310.

448-283446

448-283445

KPP Brzozów

19-02-2024

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.