REKLAMA

Wydano ostrzeżenia. „Szklanka” na drogach i chodnikach!

– Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu powodujące ich oblodzenie – brzmi najnowszy komunikat IMGW. Ostrzeżenia wydano dla całego kraju. Na terenie województwa podkarpackiego przewidziano 1 stopień.

Województwo Podkarpackie

Ostrzeżenia meteorologiczne: Oblodzenie.

Stopień: 1.

Prawdopodobieństwo: 80%.

Przebieg: Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna od -4°C do -1°C, lokalnie -6°C, temperatura minimalna przy gruncie około -4°C, lokalnie -7°C. Ujemna temperatura powietrza utrzyma się miejscami do czwartku 12.01.2024.

Uwagi: Brak.

Ważne: od: 2024-01-05 01:00 do: 2024-01-05 09:00.

Czas wydania: 2024-01-04 12:02.

fot. arch. redakcji

04-01-2024

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.