REKLAMA

W piątek startuje VI Leski Jarmark Bożonarodzeniowy!

LESKO. W najbliższy piątek startuje VI Leski Jarmark Bożonarodzeniowy! Wokół miejskiej choinki, jak zawsze, czekać będą na Was piękne stoiska z rękodziełem, przysmakami, ozdobami świątecznymi i mnóstwem cudnych drobiazgów, które można podarować pod choinkę najbliższym.

W tym roku, obok znanych Wam już wystawców, pojawi się wielu nowych, co niezmiernie nas cieszy, dlatego tym bardziej musicie odwiedzić Lesko.

Kurna Chata Lesko Pizzeria & Pub poczęstuje Was kubkiem ciepłego świątecznego barszczu, ale na ich stoisku nie zabraknie również innych znakomitych zimowych potraw.

Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, na które zapraszamy 15 grudnia (piątek) od godz. 15:30. Zadba o to niezawodna ekipa Świętego Mikołaja z Teatru Jednej Miny z Krakowa. Zabierze dzieciaki na Biegun Północny.

Pojawi się także stoisko promocyjno-edukacyjne Nadleśnictwa Lesko, które będzie miało wiele ciekawostek ze świata bieszczadzkiej przyrody, konkursy i gry z nagrodami.

A na zakończenie piątkowego programu wystąpi Zespół Wokalno – Muzyczny BDK, z którym wspólnie zaśpiewamy kolędy, pastorałki i zimowe piosenki.

Serdecznie zapraszamy!

materiały nadesłane
nagłówek – fot. Tomasz Sowa, archiwum redakcji

11-12-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.