REKLAMA

RAKOWA: Samochód wypadł z drogi. Jedna osoba poszkodowana

RAKOWA / GMINA TYRAWA WOŁOSKA. Na drodze powiatowej Tyrawa Wołoska – Wańkowa w miejscowości Rakowa doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w przepust. Jedna osoba jest poszkodowana. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 22 października ok. godz. 14.00.

Dyżurny komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku otrzymał przed godziną 14.00 informację o wypadku samochodu osobowego w miejscowości Rakowa. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży w tym jeden JRG Sanok Po przybyciu  na miejsce okazało się ze samochód hybrydowy wypadł z drogi. W samochodzie znajdowała się jedna osoba poszkodowana, którą strażacy ewakuowali z pojazdu i przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego – informuje kpt. Paweł Giba, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sanoku.

Fot. internauta 


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

22-10-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.