REKLAMA

„Bieszczadzka granica” w jesiennej odsłonie (VIDEO)

|

„Bieszczadzka granica” w jesiennej odsłonie (VIDEO)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Ochrona granicy państwowej to wymagająca służba. Jak pokazuje życie, sympatycznie wyglądająca jesienna aura to rzadki oddech w realiach codziennej służby mundurowych z górskich placówek BiOSG.

Bieszczadzka jesień potrafi być pełna uroku i wdzięku, ale to tylko jedna z odsłon służby na podkarpackim odcinku granicy państwowej. Jednego dnia mundurowi przemierzają przygraniczne górskie trasy w towarzystwie delikatnych podmuchów wiatru i ciepłych promieni słonecznych, innym razem przedzierają się przez strugi deszczu, wichury i śnieg. Ślubowali stać na straży granic Rzeczypospolitej Polskiej i z tych obietnic się wywiązują, niezależnie od warunków. Niezmiennie najlepszą pogodą pozostaje po prostu… pogoda ducha!

W materiale patrol z placówki SG w Ustrzykach Górnych wraz z psem służbowym Elza.

fot. kadr z filmu

BiOSG
video: Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej / youtube.com

23-10-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.