REKLAMA

LKS Pisarowce z Pucharem Wójta! (ZDJĘCIA)

GMINA SANOK. 30 lipca 2023r. na stadionie piłkarskim w Czerteżu został rozegrany Finał Pucharu Wójta Gminy Sanok 2023. Do rozgrywek finałowych, w wyniku wcześniej przeprowadzonych eliminacji, zakwalifikowały się cztery drużyny piłkarskie.

 

Pierwsze miejsce zajął Ludowy Klub Sportowy Pisarowce, który pokonał w półfinale LKS Remix Niebieszczany 2:1 oraz w finale LKS STALFRED Stróże Małe/Płowce 1:0. W drugim półfinale LUKS Czerteż zmierzył się z LKS STALFRED Stróże Małe/Płowce. Mecz zakończył się wynikiem 1:1, a do rozstrzygnięcia potrzebne były rzuty karne. W tych lepsi okazali się zawodnicy ze Stróży Małych/Płowiec. 

Powyższe wyniki dały drugie miejsce drużynie LKS STALFRED Stróże Małem/Płowce. Trzecie miejsce na podium zajęła drużyna z Niebieszczan, zaś czwarte miejsce przypadło LUKS Czerteż.

Wyniki:
Półfinał 1: LUKS Czerteż – LKS STALFRED Stróże Małe/Płowce 1:1 (3:4 rz. k.)
Półfinał 2: LKS Pisarowce – LKS Remix Niebieszczany 2:1
Finał: LKS Pisarowce – LKS STALFRED Stróże Małe/Płowce 1:0

Wszystkie drużyny z rąk Zastępcy Wójta Gminy Sanok Pawła Wdowiaka otrzymały pamiątkowe dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Serdecznie gratulujemy!


01-08-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.