REKLAMA

Blokada drogi w Srogowie. „Czekają na tragedię?” (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Blokada drogi w Srogowie. „Czekają na tragedię?” (VIDEO, ZDJĘCIA)

SROGÓW DOLNY / PODKARPACIE. Zgodnie z zapowiedzią mieszkańcy Srogowa Dolnego blokowali przejazd drogą powiatową Jurowce – Trepcza w ich miejscowość. Protest, jest ich zdaniem pokłosiem bezczynności samorządowców, jeżeli chodzi o poprawę bezpieczeństwa na wskazanym przez mieszkańców odcinku drogi.

– Oczekujemy wybudowania chodnika wzdłuż drogi powiatowej prowadzonej przez naszą miejscowość. Przy obecnym natężeniu ruchu, jest jest tu bardzo niebezpiecznie. Niestety obietnice i deklaracje związane z inwestycją nie mają potwierdzenia w działaniach, stąd decyzja o podjęciu protestu – mówi Stanisław Piecuch, sołtys Srogowa Dolnego. – Czy musi dojść do tragedii, aby ktoś zajął się sprawą na poważnie?

Obietnice i deklaracje związane z

Blokada był prowadzona w godzinach 6:00 – 7:30. Ma zostać powtórzona w godzinach popołudniowych. Na godzinę 13:00 zaplanowana jest konferencja prasowa, podczas której poznamy szczegóły dotyczące tej sprawy. Jak również dalsze kroki, jakie zamierzają podjąć mieszkańcy.

Do sprawy powrócimy.

video, foto galeria: Piotr Wojnarowski


foto: Czytelnik eSanok.pl (2)

 


26-07-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.