REKLAMA

W czerwcu wybory uzupełniające do rady. Kalendarz wyborczy

GMINA SANOK / PODKARPACIE. Na 18 czerwca zaplanowane są wybory uzupełniające do Rady Gminy Sanok. Są one konieczne, ze względu na wygaśniecie mandatu radnego w okręgu nr 15 obejmującego miejscowości: Bykowce, Wujskie oraz Załuż. Do 14 maja można zgłaszać kandydatów na radnych. Ewentualni kandydaci muszą jednak się spieszyć, bo do 24 kwietnia konieczne jest zawiadomienie komisarza o utworzeniu komitetu i zamiarze zgłoszenia kandydata.

Wakat w radzie

Mandat radnego złożyła pani  Agnieszka Pastuszak, która wygrała ogłoszony na to stanowisko dyrektora GOK konkurs i od 25 marca br. piastuje tę funkcję. Kierownictwo ośrodkiem przejęła po pani Krystynie Kafarze, która 24 lutego przeszła na emeryturę.

KALENDARZ WYBORCZY

Grafika poglądowa.

19-04-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.