REKLAMA

Zniszczona droga. Sprawa trafiła na policję. Szukamy świadków! (ZDJĘCIA)

ZAŁUŻ / PODKARPACIE. Od zarządcy drogi w Załużu, która kilka tygodni po generalnym remoncie została zniszczona, otrzymaliśmy odpowiedź. Zarządca przekazuje nam, że sprawa już została zgłoszona na policję. – Zarząd ma nadzieję, że w najbliższym czasie dojdzie do wykrycia osób odpowiedzialnych za powstałą szkodę. Jednocześnie wystosowano apel do ewentualnych świadków zdarzenia!

– Powiatowy Zarząd Dróg w Sanoku posiada informację o uszkodzeniu przedmiotowego odcinka drogi nr 2227R Załuż – Lesko, sprawa już została zgłoszona do Komendy Powiatowej Policji w Sanoku w celu ustalenia sprawców. Zaznaczyć należy, że tut. zarząd bardzo ubolewa nad tym co się stało na nowo przebudowanym odcinku drogi i ma nadzieję, że w najbliższym czasie dojdzie do wykrycia osób odpowiedzialnych za powstałą szkodę – podkreśla w odpowiedzi Wojciech Naparła, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Sanoku.

Do mieszkańców lub kierowców, którzy mogą posiadać wiedzę na temat sprawców wystosowano apel.

– Dodatkowo za pośrednictwem redakcji apelujemy do Państwa o pomoc w znalezieniu sprawcy / sprawców, którzy przyczynili się do uszkodzenia ww. drogi.

O sprawie informowaliśmy – tutaj.

Grafika poglądowa.

27-01-2023

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.