REKLAMA

GMINA SANOK: Warsztaty garncarskie. „Historia kołem się toczy”

GMINA SANOK / PODKARPACIE. 10 lipca (niedziela) podczas XI Zjazdu Kapel Ludowych w Mrzygłodzie odbędą się warsztaty garncarskie. Stoisko będzie się znajdowało przed budynkiem Pracowni Ginących Zawodów w Mrzygłodzie. Warsztaty będą prowadzone w godz. 15:30-19:30.

Każdy będzie mógł pobrudzić się gliną 🙂 Najmłodsi oprócz własnoręcznie ulepionego gliniaka otrzymają także pamiątkowy, imienny dyplom. Będzie możliwość wejścia do pracowni, obejrzenia filmu instruktażowego, pieca do wypału oraz wystawy prac znajdujących się w Pracowni Ginących Zawodów.

Warsztaty Garncarskie odbędą się w ramach projektu „Garncarska zagroda-historia kołem się toczy”, którego realizatorem jest Lokalna Grupa Działania Dolina Sanu.

Głównym sponsorem projektu jest Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System, natomiast partnerami: Gmina Sanok, GOK w Sanoku oraz Stowarzyszenie Kongres Młodych Mrzygłód.

Szczegóły na plakacie!

 

materiały nadesłane

06-07-2022

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.