REKLAMA

ZABŁOTCE: Nie żyje mężczyzna, który wpadł do rzeki!

ZABŁOTCE / PODKARPACIE. Około godziny 12 służby ratunkowe zostały poinformowane o mężczyźnie, który spadł do rzeki Sanoczek w miejscowości Zabłotce. Do zdarzenia doszło, gdy mężczyzna przejeżdżał przez kładkę na rowerze. 

Pomimo podjętej reanimacji przez strażaków, a następnie ratowników medycznych, życia około 50-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Ustalana jest jego tożsamość oraz dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Zdjęcie poglądowe. Archiwum redakcji.

05-05-2021

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.