REKLAMA

Zziębnięta i zmęczona, stała w środku nocy na chodniku

SANOK / PODKARPACIE. Sanoccy policjanci pomogli starszej kobiecie bezpiecznie wrócić do domu. Zdezorientowana i zagubiona seniorka, sama w nocy, stała na chodniku. 83-latka nie potrafiła wyjaśnić, co tam robi, ani gdzie mieszka.

W miniony wtorek, po godz. 3 w nocy, policjanci patrolujący ulice Sanoka zauważyli starszą kobietę, która stała sama na chodniku. Funkcjonariusze zatrzymali się, aby sprawdzić, czy seniorka nie potrzebuje pomocy. Kobieta była zdezorientowana i nie pamiętała swojego adresu zamieszkania. Dodatkowo była zziębnięta i zmęczona. Nie potrafiła wyjaśnić, co robi w tym miejscu i dlaczego wyszła z domu. Policjanci zaopiekowali się starszą panią. Po ustaleniu adresu kobiety, 83-latka została przekazana rodzinie.

Właściwa reakcja i okazana pomoc sanockich policjantów, być może zapobiegła nieszczęśliwemu finałowi.

KPP Sanok

19-03-2021

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.